Ana Sayfa
  Kullanıcı adı:   Şifre: EN  


 

Profesyonel İngilizce Sınavları

BULATS: Business Language Testing Service

Bu sınav bir Cambridge ESOL İş İngilizcesi testidir. BULATS genellikle işe başvuranların ya da mevcut personelin dil becerilerini değerlendirmek isteyen firmalar tarafından kullanılır. BULATS beceri odaklı bir değerlendirme sınavıdır. İşyerinde kullanacağınız pratik İngilizce becerilerini öğrenme ve belgelendirme olanağı sağlar. İşverenler tarafından dünyanın hemen her yanında kullanılır ve geçerli sayılır.

BEC: Cambridge Business English Certificates

Yaşam boyu kullanabileceğiniz uluslararası geçerliliği olan; endüstri, işletme yada devlet teşkilatlarındaki çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz ayrıca üniversitelere ve mesleki eğitim veren okullara giriş için istenen İngilizce yeterlilik sertifikasıdır. BEC beceriye dayanan bir sertifikadır: size pratik işyeri dil becerilerini öğrenme imkanı vererek bu becerileri ne kadar iyi kullanabildiğinizi işverenlere gösterebilmenizi sağlar. Testte kullanılan sorular tamamen gerçek işyeri senaryolarından alınmıştır.

ILEC: International Legal English Certificate

İngilizce, uluslararası alanda çalışan her avukat için önemli bir araç; hukuk mesleği, ticaret ve uluslararası ilişkilerin de ortak dilidir. İşverenler, hukuk elemanlarının müvekkilleriyle ve başka ülkelerdeki meslektaşlarıyla iletişim kurabilecek ve yazılı İngilizce dokümanları anlayıp halledebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmalarını isterler. Dahası, hukuk öğrencileri ve yeni mezun avukatlar bu becerilere sahip olduklarını işverenlerine kanıtladıkları takdirde işe girebilirler. Cambridge ILEC bu gereksinimi karşılamak amacıyla hazırlanmış yüksel seviyede bir dil yeterliliğidir.

ICFE: International Certificate in Financial English

Muhasebe ya da finans alanında kariyer düşünen, bu meslekte yükselmek isteyen adaylar bu sertifikanın portföylerine ekleyebilecekleri ideal bir yeterlilik olduğunu göreceklerdir. Bu sınav, finans ve muhasebe sektöründe yer alan şirketlerde, bu işin profesyoneli olarak çalışmak isteyen öğrencilere kariyerlerinde yükselme imkanı verir.

 

İZLENİMLER