Ana Sayfa
  Kullanıcı adı:   Şifre: EN  


 

Address TOEFL iBT® test Hazırlık Kursları

Address Eğitim Merkezi TOEFL iBT® testinin deneme aşamalarında Türkiye'den görev alan tek kurumdur.Ayrıca TOEFL iBT® testini tüm dünyada gerçekleştiren ETS tarafından sertifikalı Test Merkezi olarak seçilmiştir.

Bu test, ana dili İngilizce olmayan bireylerin İngilizce yeterliliklerini ölçmek için düzenlenmektedir.Özellikle Amerikan Üniversitelerine girişte, İngilizce seviyesinin yeterliliği bakımından aranan TOEFL iBT® testi başarı derecesi , Amerika'nın dışında da birçok ülkede ve Türkiye'de çeşitli şirketlerde , kurumlarda ve üniversitelerde , İngilizce yeterliliğinin tespit edilmesinde referans kabul edilmektedir. (Eğitim ,iş başvuruları vs.)

 

TOEFL iBT® testi dört ana bölümden oluşmaktadır.

 

* Dinleme  "Listening"

* Okuma  "Reading"

* Konuşma  "Speaking"

* Kompozisyon"Writing"

 

Address TOEFL iBT® test Hazırlık Kursları bu bölümler baz alınarak geliştirilmiştir.

Program, seçilen TOEFL iBT® testi kurs kitabı ile birlikte görsel, işitsel ve basılı kaynaklarla desteklenmektedir.TOEFL iBT® testi eğitimi bilgisayar destekli verilmektedir.

 

Tüm deneyimlerimiz ve teknolojik alt yapımız ile TOEFL iBT® testi hazırlığında başarı odaklı bir program yürütmekteyiz.TOEFL iBT® testi ile ilgili her türlü sorunuz için ücretsiz danışmanlık servisini,  bu konunun uzmanından alabilecek, ücretsiz TOEFL iBT® testine de merkezimizde katılabileceksiniz.

 

İZLENİMLER