Ana Sayfa
  Kullanıcı adı:   Şifre: EN  


 

Address Eğitim Modeli

Address'in hedefi katılımcılara yalnızca başarısı kanıtlanmış yöntemlerle kusursuz İngilizce eğitimi vermek değil, İngilizce öğrenme sürecinin ne denli keyifli olabileceğini de kanıtlayabilmektir. İngilizce öğrenimine ilişkin can sıkıcı deneyimleri olanların bile, öğrenme isteğini her gün yeniden tazeleyip, canlı tutabilmektir.

Bu doğrultuda geliştirilen Address eğitim modelleri, birbirinden etkili ve dinamik iki eğitim metodunun mükemmel bir sentezidir. Address'te pratik ağırlıklı bir işleyiş benimsenmiştir.

Kişilerin gereksinimleri doğrultusunda programlanarak ilerleyen ve eğitime katılanların  derslerde izleyici olmak yerine  aktif  olduğu, pratik dil eğitiminin her seviyede verildiği, eğlenceli, bol aktiviteli, öğrenci odaklı  bir ders işleyişinin benimsendiği Interactive Approach (Interaktif yaklaşım) ile Communicative Approach (İletişimsel yaklaşım) kullanılan iki ana metotdur.

Address Eğitim Merkezi'nde kullanılan materyaller başarısı ödüllerle kanıtlanmış, Address eğitim modeli ile uyumlu, orijinal, güncel ve ihtiyaca yöneliktir. Tüm seçilmiş materyaller CD, CD-Rom, workbook, DVD, web desteği ile eğitiminizi renklendirmeyi hedefler.

 

İZLENİMLER